Naše úspěchy

S Lexi nemáme přílišné výstavní či sportovní ambice, přesto však nechceme zcela promarnit její potenciál, neboť je velmi šikovná.  Rozhodli jsme se ji tedy podporovat a rozvíjet právě v tom, v čem je dobrá  a co jí baví. Každý úspěch s tím spojený je pro nás velkou radostí a jsme na ni náležitě pyšní.

Zkoušky

9.11. 2014 Vlohy ovčáckého psa ZVOP

14.5.2016 Zkouška poslušnosti ZOP

Agility- LA1, LA2, LA3

Podrobný seznam našich úspěchů zde.
 
Výstavy
Datum Název výstavy Třída Ocenění Posudek
21.9. 2013 Oblastní výstava Buchlovice Mladých V1, Vítěz třídy mladých Josef Němec: 9 měsíční fena, která potřebuje dokončit vývoj, všechny požadavky standardu naplňuje, výborně se prezentuje v postoji i v pohybu
4.1. 2014 Hanácká NVP Brno Mladých VD Gabriela Ridarčíková: Fenka dobré mohutnosti, pěkně modelovaná hlava, pevný hřet, hrudník hluboký, dobré předhrudí. Vpředu správně, v zadu příliš strmě zaúhlená, pohyb by měl být s lepším záběrem zadních končetin.
12.4. 2014 NVP Ostrava Mladých V3
( 8 fen)
Otakar Vondrouš: fena dobrého rámce, pěkná hlava, nůžkový zkus, dobře nesené ucho, rovný hřbet, pěkný hrudník, korektní postoj, dobrý pohyb, pěkná     srst.

31.5. 2014

KVP Zlín Mezitřída V2 Naděžda Střalková: 1,5 letá, velmi elegantní fenka, správného rámce, výborných propocí, s ušlechtilou samičí hlavou, nůžkový zkus, středně hnědé oko, výborný pigment, výborná hřbetní linie, korektní úhlení v předu i v zadu, správná mechanika pohybu, srst výborná ve struktuře i délce.   
3.1.
2015
Hanácká
NVP Brno
Otevřená Výborná
(10 fen)
Alexandra Grygarová: 2letá fena, standardní hlava i ucho, pěkný hřbet, úhlení pánevních končetin by mělo být výraznější.

 

 

Novinky

 

Kontakt

Eliška Zezulová Rožnov pod Radhoštěm 734737616 Eliska.Novosadova@seznam.cz